رویه های ارسال سفارش

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده چابهار از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست انجام می شود.

مراکز استان و شهرستان

  1. حمل کلیه سفارشات توسط پست صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ما هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت:  http://newtracking.post.ir که متعلق به پست است استفاده نمائید
  3. مدت زمان تحویل محموله ها به پست بین یک تا هفت روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) . ارسال سفارشات براساس ترتیب خرید مشتریان خواهد بود .
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ما هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
  6. مبلغ اعلام شده  هزینه حمل بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ما هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.